درباره ما

می‌توان با بررسی بازار سنتی خرید و فروش تجهیزات و مصالح ساختمانی و معدنی و بررسی نمونه های موفق خارجی به این یقین رسید که شکاف عمیقی در این بازار در ایران وجود دارد که باعث شده نیازهای مردم به روش‌های سخت ‌تر و با هزینه‌های بیشتر برطرف شود.

وجود واسطه های متعدد که کالاهای مورد نیاز مصرف کننده واقعی را با کیفیت پایین و قیمت نازل تهیه می کنند و پس از دست به دست شدن کالا توسط سیستم واسطه گری آن را با قیمتی بالاتر از محصولات با کیفیت به دست مصرف کننده واقعی می رسانند، یکی از بزرگترین معضلات موجود در بازار مصالح، لوازم و خدمات ساختمانی و معدنی در ایران می باشد.

از دیگر مشکلات این بازار وجود تولیدکنندگان، تامین کنندگان، اشخاص و شرکتهای خدماتی متعدد وابسته به این گونه محصولات متنوع که پراکندگی فراوانی در ایران دارند، دسترسی سخت آنها به بازار هدف مورد نظرشان و همچنین ناشناخته بودن اکثر آنها توسط مصرف کننده واقعی است، همچنین حمل سریع و آسان با هزینه مناسب از دیگر مسائلی است که دست به گریبان این بازار در کشور ایران شده است.

کمی آگاهی مصرف کنندگان واقعی در مورد مشخصات فنی، استانداردها و شرایط یک محصول با کیفیت و نیز ناشناس بودن تقریبی تولیدکنندگان با کیفیت چنین محصولاتی هم از دیگر دلایل آشفتگی این بازار است.

تمامی موارد ذکر شده در بالا لزوم وجود یک استارتاپ و مرکز جامع دیجیتالی تجارت محصولات معدنی و ساختمانی را نشان می دهد.

استارتاپ معدنکو سعی دارد با بهره گیری از تجارب،  تخصص و دانش موسسان و پرسنل خود، این استارت آپ را به جامعترین مرکز دیجیتالی تجارت محصولات معدنی و ساختمانی ایران تبدیل کند.