قبلی 1 بعدی

محصولات شیمیایی ساختمان:

محصولات شیمیایی ساختمان به موادی به غیر از آب، دانه های متفاوت سنگ و سیمان می گویند که معمولا به ملات بتن اضافه می شود. دسته دیگری از محصولات شیمیایی در موقع استقرار بتن به کار برده می شوند، مانند عمل آورنده ها، سخت کننده ها و...

و دسته دیگر از این محصولات پس از اجرای کار استفاده می گردد، مانند، چسب های بتن، درزگیرها، تخریب کننده ها و…

کاربرد محصولات شیمیایی ساختمان جهت، ارتقا دادن دوام بتن، درزگیرها و ماستیک های آب بند جهت آب بندی بتن،گروت، اپوکسی، مواد شیمیایی کف سازی های صنعتی، چسب ها و افزودنی های ملات، الیاف، ملات های جهت استفاده، دیرگیر کننده و زودگیر کننده های بتن، رها سازهای قالب و عمل آورنده ها، افزودنی های شاتکریت و …. هستند.

مشتریان محصولات شیمیایی ساختمان محصول مورد نظر خود را می توانند از طریق سایت معدن کو سفارش دهند.

 توضیحاتی در مورد انواع محصولات شیمیایی ساختمان عبارتند از:

پودر ایزولاسیون:

محصولی بر پایه سیمان، سنگدانه های خاص، رزین ها و افزودنی های خاص جهت ممانعت از نفوذ آب می باشد.

آب بند کننده سطح:

اين محصول بر پایه سیمان و پلیمر های ویژه به صورت اقتصادی طراحی می گردد و برای پوشش و ضد آب نمودن انواع مختلف سطوح ساختمانی در مقابل فشار هیدرواستاتیک مثبت و منفی آب مورد کاربرد می باشد.

بتونه پودری اکریلیک:

اين محصول نیز بر پايه سیمان، پلیمر، سنگدانه های ویژه برای انجام بتونه کاری طراحی گشته است. کاربرد این محصول منجر به افزایش چشمگیر سختی و پر کردن خلل و فرج و ناهمواریهای موجود در سطح جهت بوجود آمدن یک لایه صاف و مسطح می باشد.

پودر بند کشی نرم:

از این محصول به جهت بندکشی قطعات متفاوت ساختمانی تا ضخامت 5 میلیمتر جهت زیاد نمودن مقاومت و زیبایی سطح مورد نظر استفاده می گردد این نوع محصول بر پایه سیمان ساخته می شود که با توجه به پلیمری که در ساخت آن استفاده شده است، بعد از اختلاط کامل با آب و خشک شدن، به طور کامل در مقابل آب نفوذ ناپذیر می باشد.

پودر بندکشی زبر:

از این محصول به جهت بندکشی قطعات مختلف ساختمانی از ضخامت 5 تا 20 میلی متر جهت زیاد نمودن مقاومت و زیبایی سطح با خاصیت چسبندگی مناسب با قطعات مورد نظر، کاربرد دارد و منجر به مقاومت بالا در مقابل آب و رطوبت، افزایش مقاومت به علت یکدست شدن سطح مورد نظر، قابلیت تبدیل شدن به خمیری کارا و انعطاف پذیر برای موارد استفاده گوناگون، سهولت اجرا و حفظ نمودن مقاومت در مقابل تنش های کششی و فشاری مورد کاربرد می باشد.

پوشش عایق رطوبتی پودری:

محصولی بر پایه سیمان، پلیمر و افزودنی های خاص دارای بافت نرم و کاملا" انعطاف پذیر برای ممانعت از نفوذ آب و قابل استفاده جهت لایه نهایی می باشد.

خمیر درزگیر اکریلیک:

این محصول بر پایه رزین اکریلیک امولشن ساخته شده است. و برای پر نمودن درزهای انبساطی، ترکهای عمیق ساختمانی و بندکشی کاشی، سرامیک و سنگ در داخل و خارج ساختمان استفاده می شود.

ریلیف پودری:

اين محصول ترکیبی از پلیمرها و سیمان و سنگدانه های ویژه با خاصیت انعطاف پذیری بالا و چسبندگی زیاد برای تمام سطوح است، و نیز به علت مقاومت مکانیکی و مقاومت عالی در مقابل شرایط مختلف جوی، جایگزین خوبی جهت انواع سنگ و سرامیک بر روی سطوح کف و دیواره ها می باشد، و به شکل دو لایه ای در انواع طرح ها و شید ها جهت لایه نهایی قابل اجرا می باشد.

ضد یخ مخصوص بتن مسلح:

ضدیخ مخصوص بتن مسلح یک محصول بدون کلریدی بسیار فعال است، بر پایه نیتراتها و نیتریتها، موثر و با کمترین مواد مضر برای بتن است. وجود این ترکیب در بتن منجر می گردد که هیدراسیون بتن در فصل سرما با سرعت زیادتری صورت گیرد و لذا علاوه بر افزایش گیرش بتن، بلکه مقاومت های بتن نیز به خصوص در مراحل نخست افزایش می یابد.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: