دسته بندی نتایج:   > خرید لوازم ساختمانی

اطلاعاتی درباره کابینت فلزی:

کابینت ‌ها در آشپزخانه ‌های مدرن امروزی، غالبا بیشتر در فضای بین یخچال، اجاق گاز و سینک ظرفشویی قرار می گیرند.

در محیط هایی مانند: حمام ‌ها، کابینت ها به طور معمول به ‌شکل تکی و فقط در بالای رو شویی و یا توالت برای نگهداری وسایلی از قبیل حوله، دارو، لوازم بهداشتی استفاده می شوند.

تقسیم بندی انواع کابینت ها از لحاظ جنس ماده اولیه:

کابینت‌ ها با توجه به نوع مواد خام تولیدی، به کابینت ‌هایی از جنس فلز، چوب، ام‌ دی ‌اف، پی‌ وی ‌سی، ممبران یا وکیوم، روکش چوب یا ترکیبی تقسیم بندی می گردند.

کابینت های فلزی:

همان طور که ذکر شد، یکی از انواع کابینت های مصرفی، کابینت هایی از جنس فلز می باشند.

کابینت فلزی در سه نوع قابل تولید می باشند:

-کابینت فلزی استیل

-کابینت فلزی با ورق سیاه

-کابینت فلزی (گالوانیزه)

معایب و ایرادات این نوع از کابینت ها از مزیت هایشان بیشتر می باشد، به همین دلیل در سال های اخیر خیلی مورد استقبال قرار گرفتند، از منظر قیمتی دارای قیمت مناسبی هستند. شایان ذکر است، کابینت های فلزی گالوانیزه از کابینت های ورق سیاه از لحاظ قیمتی بالاتر هستند، و هم چنین طول عمر بیشتری دارند. در این نوع کابینت ها کلیه بخش های کابینت از فلز ساخته می شود، و از رنگ های کوره ای جهت رنگ آمیزی بهره می برند.

کابینت های فلزی از قدیمی ترین کابینت های آشپزخانه به حساب می آیند، این کابینت در دهه های قبل بسیار مورد استقبال بودند، اما با تولید کابینت هایی از جنس ام دی اف از صحنه فروش بازار کابینت تقریبا حذف شدند. اما امروزه وجود طرح های مدرن و زیبا از کابینت های فلزی، سبب شده تا بسیاری از افراد به خرید این نوع کابینت ها اقدام کنند.

نکته قابل تامل این است، که کابینت های فلزی یکی از به مقرون به صرفه ترین نوع کابینت ها بشمار می آیند، با خرید کابینت های فلزی سطح گسترده ای از آشپزخانه را با کابینت پوشش داده می شود.

اگر هم طرح های چوبی و ام دی اف مورد درخواست مشتری باشد، برای کاهش هزینه از فلز برای بدنه داخلی کابینت استفاده می کنند.

کابینت های فلزی انواع گوناگونی دارند، که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند، با یک انتخاب درست و ویژه می توانیم صاحب یک آشپزخانه زیبا و همچنین یک دکوراسیون منحصر به فرد در خانه باشیم، لذا در صورت استفاده صحیح از کابینت های فلزی می توانید، تا سال های سال از مزیت های آن بهره مند شوید.

معایب کابینت های فلزی:

همان طور که می دانیم، هر محصولی با توجه با کیفیت ها و مزیت هایی که دارد، قاعدتا دارای مشکلات و معایبی هم می باشد، کابینت های فلزی هم از این امر مستثنی نیستند. با آگاهی از این معایب می توان خرید منطقی داشت، از معایب کابینت های فلزی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

-این کابینت ها نسبت به رطوبت و حرارت بسیار حساس می باشند و در صورت عدم استفاده از رنگ های حفاظتی و روکش های مقاوم دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند.

-کابینت های فلزی در صورت عدم روغن کاری درب ها، می توانند، سبب ایجاد سر و صدا گردند.

در سایت معدن کو، انواع کابینت های فلزی در طرح ها و رنگ های متنوعی با قیمت های کم به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت ها می توانید سایت معدن کو را بازدید نمایید.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: