توضیحی مختصر درباره شیر آلات توالت:

اولین چیزی که در هنگام ورود به سرویس های بهداشتی جلب نظر می کند، شیرآلات مصرفی در آن محیط است، از جنس شیر توالت گرفته تا طرح و رنگ و … می تواند بیانگر یک هارمونی متناسب با فضای سرویس بهداشتی باشد.

شیرهای توالت نظیر سایر شیرآلات هم از منظر جلوه ظاهری و هم از لحاظ جنس شیر باید بررسی شوند تا یک شیر مناسب برای توالت های ایرانی و فرنگی در سرویس های بهداشتی تهیه و نصب گردد.

تقسیم بندی شیرهای توالت:

به طور کلی شیرهای توالت ها در دو دسته بندی اصلی شیر توالت اهرمی و کلاسیک و بر طبق قرارگیری بر روی روشویی به دو دسته توکار و روکار تقسیم می گردند.

شیرهای توالت تو کار:

شیرهای توالت تو کار از قیمت بالاتری نسبت به شیرهای توالت رو کار برخوردار هستند، ولی از لحاظ زیبایی و اشغال فضای کمتر در سرویس بهداشتی فاکتورهای بی نظیری با خود دارند که بسیار مورد توجه مشتریان و متقاضیان می باشند.

در موقع خرید شیرآلات باید نکاتی از قبیل: جنس و کیفیت محصول و طراحی ظاهری که باید با کیفیت قطعات داخلی هماهنگی داشته باشد را در نظر گرفت، شیرهای توالت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند و باید مغزی با کیفیت و با دوامی داشته باشند، شیرهای توالت با کیفیت علاوه بر داشتن آبکاری مناسب و کارتریج مطلوب و با کیفیت دارای اندازه متناسب هم هستند، که البته این مورد بیشتر در شیرآلات مخصوص ظرفشویی اهمیت دارد.


شیرهای توالت رو کار:

شیرهای توالت رو کار قیمت ارزان تری نسبت به شیر های توالت تو کار دارند و بنا به نوع محیط سرویس بهداشتی از هر کدام از این شیرها می توان استفاده کرد.

در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی مدل های جدیدی از شیرهای توالت تولید و به بازار ارائه شده اند که یکی از این شیرآلات جدید شیر آنتی باکتریال می باشد.

یکی از اولویت های خرید برای شیرهای توالت مساله آنتی باکتریال بودن آن ها است، فن آوری آنتی باکتریال یا ضد میکروبی بودن، فرآیندی است که در آن ویروس و باکتری های از روی سطح محصول از بین خواهد رفت.


مزیت های آنتی باکتریال کردن شیر های توالت:

  • سطح پاکیزگی محصول را بالا می برد و در پی این مورد قاعدتا امکان شیوع بیماری کاهش می یابد.
  • خطر ایجاد آلودگی و بوهای ناخوشایند را کمتر می کند.
  • باعث افزایش طول عمر مفید محصول می گردد.

لذا آنتی باکتریال بودن شیرهای توالت می تواند به بهداشت فردی و جمعی خانواده ها کمک شایانی کند.

استفاده از توالت های فرنگی در سرویس های بهداشتی در سال های اخیر در ایران افزایش پیدا کرده است، لذا جهت تهیه و تامین شیرهای توالت سرویس های بهداشتی، باید برای توالت های فرنگی هم شیرآلات در نظر گرفته شود.

شرکت هایی مانند راسان، قهرمان، شودر، ... در زمینه تجهیزات حمام و دستشویی در ایران فعال هستند که مدل های زیبا و بی نظیر و با کیفیت بالا را به بازار عرضه می کنند. در فروشگاه اینترنتی معدنکو انواع و اقسام شیرآلات بهداشتی و شیرهای توالت موجود می باشد، برای خرید از معدنکو می توانید با عضویت در سایت معدنکو به صورت آنلاین سفارش گذاری کنید تا در اسرع وقت محصول مورد نظر برایتان ارسال گردد.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: